Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
Gość napisał:
Nawet dzis artykul o posle Zmijanie i Stefaniuku, ja mam juz dosc tych komicznych postaci ktore poza tym ze biora gigantyczna kase z Sejmu, nic szlachetnego dla spoleczenstwa nie robia. A teraz jeszcze chca opanowac swoimi mackami powiat i z niego jeszcze cos wydusic dla siebie...
Przeciez poseł Stefaniuk to główny twórca sukcesu politycznego Ducha i ojciec chrzestny jego działań charytatywnych. Więc dlaczego Ducho pisze tak o swiom ojcu politycznym. Nie wypada... Ducho sie skreca, ze nie jest na pierwszym miejscu forum Dziennika. Duchu pisz nocami... Pisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec chrzestny mafii, he he. na forum robi się gorąco, każdy chce być sławny, a duch ma tylu wolontariuszy, że frekwencja odwiedzin wzrasta, a i zazdrośników mu nie brakuje, jak widać na powyższym rysunku!!) jeszcze pare dni a pobijemy artykuł z mironiukiem he he ale jazda.... a ja też lubię pisać w nocy, nie wolno???ostatnio pisałem o 3:))) tak więc pozdrowienia dla wszystkich wrogów duszka:)))) bierzcie z niego przykład!! bo o nim media piszą pozytywnie, a o innych nic nie słychać... o i tu sie pewnie zaczną zaraz oskarżenia pana radnego, a więc co teraz napisze przyjaciel duszka!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja go pooskarżam,że nie ma czasu na spotkania ze swoimi fankami:))) !!!!! całujemy Cię duszku bardzo gorąco - Twoje fanki z Kraszewskiego:) ps.fajna stronka i zgadzam sie z jakimś internautą co do naklejeczek - są fajne i słodziutke.. no i czekamy na następną akcję, nie zapomnij o nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA AKCJA ! POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu wy, ludzie zawsze macie problemy!!! Nie szanujecie pracy innych, która tak jak w tym przypadku uratowała ludzkie życie...przecież ono jest bezcenne.) Zamiast oceniać, krytykować i wsadzać nos w nie swoje sprawy, starajmy sie pomagać innym bo to jest zajebista sprawa. 3mam kciuki za Natalię pozdrawiam serdecznie jej rodziców. Dziex Duchu żę moglismy uczestniczyć w tej akcji. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co duszek tak się stara. Chyba zapomniał nieborak, że to nie rok wyborczy, a ludzie i tak zapomną o jego akcjach, które robi teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do Stefaniuka to raczej Duszek jest ojcem chrzestnym sukcesów tych pozostałych lichych pslowców,a nie oni jego. Gdyby duszek nie robił akcji to o pslu nie było by nawet słychać, chyba że podczas Swięta ludowego, no i może jeszcze na Opłatku ludowym. To Duszek sprawia, że tacy politycy jak stefaniuk czy łazowski robią sobie z nim zdjęcia po skończonej akcji i przez takie bezczelne podpinanie sie widać tych darmozjadów! na tym to polega, a duszek musi być bardzo naiwny skoro na to pozwala. GONIĆ HOŁOTE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że duszek który sympatyzuje od kilku miesięcy z Platformą, ma zostać wiceprzewodniczącym rady powiatu??? bo takie informacje chodzą w kuluarach...... Może ktoś COŚ wie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuluarach.. O to Nie wiedziałem, że ducho się już wkręcił do sejmu! z tego co wiem to platforma jednakże bacznie obserwuje radnego Ducha jak i traktuje go jak potencjalne zagrożenie. Uwierzcie mi drodzy na słowo, co mówie - wiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka, polityka. widzę że bardzo ciekawe tematy macie. chyba boli to wielu ludzi że dla marcina udaje sie organizować różne akcje i pomimo wszystko pomaga innym. a tu czytam o jakiś dosłownie durnotach. Sądzę że poprostu mu zazdrościcie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzę, że radny Duszek ma bardzo wielu zwolenników. Po wczorajszym artykule w Slowie Podlasia pewnie jeszcze mu fanów przybędzie. Jednego czego można być pewnym, to jest fakt, że zamieszanie medialne radny umie robić. nie wiem jak ze skutecznością działań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niektórzy po nim jadą równo,he he/ za to fanek i fanów chyba mu nie brakuje, przynajmniej u mnie na wsi w Sworach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie durnoty Pani Koleżanko, tylko polityka, która jest wszechobecna w naszym dziwnym kraju. ps.Ale pani Koleżanka widzę nie lubi polityki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan chyba troche zagubił się w temacie ale cóż powinniście pisać o dokonaniach i o akcji Ratowania życiaNatalii... a z panem się nie zgodzę nie to, że nie lubie polityki tylko ona mnie nie interesuje na chwilę obecną.. Wolę nie denerwować się wymysłami innych ludzi bo i tak nie mam wpływu na większość ich wyborów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i się trochę zgubiłem,ale panienka również. Bo zapomina Panienka szanowna, kimkolwiek panienka jest, czy zwolenniczką radnego, czy też nie o jednej sprawie. Duszek jest Politykiem i jest pod naszą baczną i stałą krytyką jako osoba publiczna. Pozdrawiam Panią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE NIE JESTEM DLA CIEBIE żADNą PANIENKA!!!!! A PO DRUGIE NIE ZNASZ W OGóLE TEGO CZłOWIEKA I GADASZ TAKIE SMUTY żAłOSNY JESTEś KOLEś. NIC SOBą NIE PREZENTUJESZ ZAZDROśCISZ INNYM I TYLE.. NIE WIEM PO CO Z TOBą DYSKUTUJE.. SZKODA CZASU NA TAKIEGO GLUPKA JAK TY.. RóWNIEż GORąCO POZDRAWIAM xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUU, proszę się nie gniewać. Ja tylko tak sobie krytykuję, nic wielkiego... Każdy lubi czasem ponarzekać. Zwłaszcza wtedy, gdy się widzi , że komuś obok się wiedzie. A duszek , nasz drogi radny jest taką właśnie osobą. Ma czas na pomoc innym, jest młodym, dobrze zaopowiadającym sie politykiem, który faktycznie ciężko pracuje na swój sukces, ale to powoduje, że takie parszywe gnidy jak ja mu zwyczajnie zazdroszczą! he ehehehe , i dlatego będziemy Go Zawsze krytykować!!!!!! Pozdrawiam Panienkę. WACŁAW Pszczoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zapomniałem dodac - całuję gorąco!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyją Duchy, Duszki, i inne duszkowe istoty! oby wszyscy nasi samorządowcy robili tyle co Duszek! Na nas możesz liczyć również w każdej akcji Panie Marcinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan jest miejscami bezczelny! zamias zazdrościć weź się pan do roboty a nie tak marnujesz swój cenny czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...